صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

رشد ۱۴ درصدی مصرف گاز طبیعی مشترکین شرکت گاز استان لرستان در ۹ ماهه نخست سال ۱۳۹۸

سرپرست شرکت گاز استان لرستان گفت: در ۹ ماهه نخست سال جاری مشترکین این شرکت بیش ازیک میلیارد و دویست میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف کرده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مهندس خدایی با اشاره به مصرف گاز در مدت مشابه سال گذشته اظهار داشت:  سال گذشته یک میلیارو پنجاه میلیون مترمکعب گاز مصرف شده است که در مقایسه با امسال مصرف گاز طبیعی رشد ۱۴ درصدی داشته است.

ایشان افزود: بخش خانگی در استان با مصرف بیش از ۵۹۰ میلیون مترمکعب گاز بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده و در بخش  های صنعتی  ۴۱۵ میلیون متر مکعب و جایگاههای CNG  استان ۱۱۲ میلیون مترمکعب گاز مصرف شده است.

ایشان با بیان اینکه هم اکنون تعداد ۲۴ شهر و ۱۶۶۳ روستا، با ۴۷۹ هزار  خانوار در استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند افزود: در ۹ ماهه نخست امسال بطور میانگین،  مصرف هر خانوار ۲۵۰۵  مترمکعب گاز طبیعی بوده است.

سرپرست شرکت گاز استان لرستان در خصوص پایداری جریان گاز در فصل سرد سال گفت:  با بستر سازی و تقویت زیرساخت های خطوط انتقال و شبکه های گازرسانی، روند تداوم خدمت رسانی به مردم شریف استان  از وضعیت مطلوبی برخوردار است و امید است در سالجاری و با اجرای تمهیدات لازم  هیچگونه قطعی گازی نداشته باشیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: با اقزایش برودت هوا و افزایش مصارف گاز طبیعی در چند ماه مانده به پایان سال جاری صرفه جویی در مصرف این حامل انرژی بسیار مهم بوده و مشترکین گرامی با رعایت الگوی مصرف بهینه و رعایت دمای رفاه ( ۱۸ الی ۲۱ درجه سانتیگراد) شرکت گاز استان لرستان را در ارائه خدمات مستمر یاری دهند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/10 - ١٢:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 356

خروج
تصاویر منتخب