صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار  


نسخه چاپي

پویش نه به مرگ خاموش در استان لرستان

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، مهندس گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به راه اندازی کمپین "نه به مرگ خاموش " در سطح استان جهت کاهش مسمومیت و مرگ ناشی از استنشاق گاز منوکسید کربن، از مشترکین گاز طبیعی در خواست نمود:

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، مهندس گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به راه اندازی کمپین "نه به مرگ خاموش " در سطح استان جهت کاهش مسمومیت و مرگ  ناشی از  استنشاق گاز منوکسید کربن، از مشترکین گاز طبیعی  در خواست نمود: با توجه به شروع فصول سرد سال،  هم استانی های عزیز  با حصول اطمینان از باز بودن مسیر دودکش و وجود کلاهک H شکل، با استفاده از شیلنگ و بست استاندارد اقدام به اتصال بخاری استاندارد به شیر گاز کنند و محلهای اتصال شیلنگ وسیله گازسوز را برای اطمینان از عدم نشت گاز، با کف صابون امتحان کنند.

گودرزی افزود: برای نصب بخاریها و سایر وسایل گازسوز  باید از لولههای استاندارد فلزی گالوانیزه  استفاده شود و به کار گیری لولههای آلومینیومی و آکاردئونی اکیدا مورد تأیید نیست.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان خاطر نشان نمود: شعله بخاری باید آبی رنگ باشد و اگر  شعله گاز به رنگی غیر از این بود  مصرف کنندگان بلافاصله وسیله گازسوز را مورد بررسی قرار دهند.

مهندس کرم گودرزی تصریح کرد: مشترکین پس از روشن کردن وسایل گرمایشی نسبت به گرم بودن لوله بخاری اطمینان حاصل نمایند و  سرد بودن لوله نشانه خوب عمل نکردن دودکش است و می بایست در راستای رفع مشکل اقدام گردد.

وی افزود: امیدواریم مشترکین با رعایت نکات ایمنی استفاده صحیح از  نعمت الهی گاز طبیعی، سالی بدون حادثه را در کنار خانواده سپری کنند.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/17 - ١٢:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 80

خروج
تصاویر منتخب