صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

سرپرست  شرکت گاز استان لرستان گفت: پروژه گاز رسانی به ۳۰۱ روستا در دستور کار قرار گرفته که  گاز رسانی به این تعداد روستا، تا پایان امسال عملیاتی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، کرم گودرزی افزود: با اجرای این طرح گازرسانی تا پایان امسال 15000 خانوار روستایی استان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

 گودرزی افزود:  از مجموع ۲ هزار و ۳۵۴ روستای واجد شرایط گازرسانی استان یکهزار و ۷۰۹ روستا از این خدمت برخوردار هستند که ضریب نفوذ آن بیش از ۸۷  درصد است.

وی بیان کرد: با بهره برداری از طرحهای گازرسانی ۳۰۱ به  روستا، ضریب نفوذ گازرسانی روستای  در استان لرستان به بیش از۸۹ درصد ارتقا می دهد.

سرپرست  شرکت گازاستان لرستان عنوان کرد:  بررسی و مطالعات گازرسانی به ۱۷۹ روستا نیز انجام و مقدمات پیمان سپاری آن انجام شده که با تحقق این برنامه ریزی در سال ۱۴۰۱ ضریب بهره مندی روستاهای استان به بیش از ۹۸ درصد ارتقا خواهد یافت.

گودرزی در بخش دیگری از صحبت هایش به  گاز رسانی به صنایع لرستان اشاره کرد و گفت: در این رابطه بیش از 129 پروژه در استان پیش بینی شده و  تلاش بر این است که همه این پروژه‌ها را تا پایان امسال به اتمام برسانیم.

وی ادامه داد: زیرساخت‌ها خوبی در استان وجود دارد و از همین حیث هیچ گونه محدودیتی برای گاز رسانی به صنایع در استان وجود نخواهد داشت.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/15 - ١٣:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2806

خروج
تصاویر منتخب