صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

ادامه روند ارائه خدمات گازرسانی به مشترکین با رعایت الزامات بهداشت، ایمنی و محیط زیستی

در اولین روز کاری سرپرست جدید شرکت گاز استان لرستان کمیته مدیریت بحران این شرکت تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان این جلسه در راستای ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص پیشرفت پروژه های بازسازی و مقاوم سازی نقاط آسیب دیده از سیل فروردین ماه و سیل ۶ اسفند سالجاری،  بررسی تمهیدات لازم برای  مقابله با سیل احتمالی در تعطیلات نوروز  و همچنین اقدامات انجام شده در جهت مقابله با انتشار ویروس کرونا برگزار گردید.
 در  این جلسه پس از شرح و بررسی اقدامات انجام گرفته  در سیل های سالجاری،  در خصوص اقدامات مورد نیاز و لزوم رعایت کامل نکات ایمنی ، پیش بینی تجهیزات مربوطه و همچنین انجام هماهنگی لازم با کارکنان و پیمانکاران بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
مهندس گودرزی   با اشاره به تجربیات  ارزنده شرکت در سیل های سالجاری ، بر بکار گیری رویکردهای  مدون و  سیستمی  جهت بهبود عملیات و ارائه خدمات به مردم شریف استان لرستان تاکید نمود و افزود: مدیریت نقاطی که در مناطق حادثه خیز استان قرار دارند از اهمیت بالایی برخوردار است و لازم است  با استقرارنیرو و تجهیزات مورد نیاز در شرایط بحرانی  تمرکز ویژه‌ای بر روی این مناطق صورت پذیرد.
سرپرست شرکت گاز استان لرستان اظهار نمود:  با توجه به شروع تعطیلات نوروز  و لزوم ارائه خدمات به صورت شبانه روزی لازم است بمنظور پایش پایداری شبکه و استمرار گازرسانی به مشترکین طرح کشیک نوروزی توسط معاونت بهره برداری و واحد اندازه گیری و توزیع گاز انجام گیرد .   
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر شیوع ویروس کرونا و اقدامات انجام شده برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر آن گفت:  ارائه کلیه خدمات شرکت به صورت غیر حضوری ، اطلاع رسانی و تامین اقلام حفاظتی مورد نیاز جهت پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا  در بین پرسنل شرکت ، ضد عفونی ساختمان های و تاسیات شرکت  و انجام تب سنجی در مبادی ورودی سازمان از جمله اقدامات شرکت گاز استان لرستان در راستای مقابله با شیوع ویروس کروناست.
و ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم شریف استان و رعایت نکات بهداشتی و عدم تردد در امکان شلوغ  و استفاده از خدمات غیر حضوری این شرکت در صورت لزوم می توانیم به زودی بر این ویروس غلبه خواهیم کرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/12/27 - ٠٨:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 437

خروج
تصاویر منتخب