صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

اجرای 635 کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان طی سالجاری

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از اجرای 635 کیلومتر شبکه گاز طبیعی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مهندس خدایی با بیان مطلب فوق گفت: از ابتدای فعالیت شرکت تاکنون بیش از 8570 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اجرا شده است که از این میزان635 کیلومتر مربوط به سال جاری است.

 

سرپرست شرکت گاز استان لرستان از اجرای  635 کیلومتر شبکه گاز طبیعی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مهندس خدایی با بیان مطلب فوق گفت: از ابتدای فعالیت شرکت تاکنون بیش از  8570 کیلومتر عملیات شبکه گذاری در استان اجرا شده است که از این میزان635 کیلومتر مربوط به سال جاری است.

 ایشان با اشاره به نصب 7940 انشعاب گاز طبیعی در سال جاری، اظهار کرد: هم‌اکنون تعداد انشعابات نصب شده استان به 259  هزار  مورد رسیده است، وی در ادامه گفت: امسال 14505 مورد اشتراک پذیری انجام شده که با توجه به آن تعداد کل مشترکین گاز طبیعی استان به بیش از 530 هزار  مشترک رسیده است .

مهندس خدایی با تاکید بر لزوم شتاب در روند گازرسانی به مناطق محروم، تصریح کرد: باوجود فرا رسیدن فصل بارندگی در استان  عملیات گازرسانی با جدیت در حال اجراست.

خدایی خاطر نشان کرد: بیش از 86.4درصد جمعیت روستایی واجد شرایط استان  و 99.8 درصد جمعیت شهری از گاز بهره مند هستند و امید است  با برنامه ریزی های انجام شده طی امسال و سال آینده 100 درصد جمعیت شهری و 90 درصد جمعیت روستایی واجد شرایط استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار گردند .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/09/17 - ٠٨:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 528

خروج
تصاویر منتخب