صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

نسبت به تاریخ مشابه سال قبل:

افزایش ۱۳ درصدی مصرف گاز در استان لرستان

درتاریخ چهارشنبه سوم دي ماه امسال ۹ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده که این مقدار نسبت به روز مشابه سال گذشته افزایش ۱۳ درصدی را نشان می دهد.

مهندس کرم گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با بیان خبر فوق، اظهار داشت: درتاریخ چهارشنبه سوم دي ماه امسال ۹ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در استان مصرف شده که این مقدار نسبت به روز مشابه سال گذشته افزایش ۱۳ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان، مهندس گودرزی در ادامه بیان داشت: با توجه به تداوم برودت هوا و بارش برف جهت تامین پایدار و مطمئن گاز طبیعی و استفاده تمامی هم استانی ها و هموطنان عزیز از نعمت گاز طبیعی، نیازمند  همراهی همه بخش های مختلف مصرفی استان به ویژه مشترکین  بخش خانگی هستیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان سپس با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف گاز در فصل سرد سال با توجه به افزایش مصرف افزود : راهکارهای بسیار ساده‌ای برای مدیریت و کاهش مصرف گاز در بخش خانگی وجود دارد که از آن جمله می‌توان به استفاده از وسایل گازسوز استاندار با راندمان بالا، رعایت دمای رفاه ۱۸ الی ۲۱ درجه سانتیگراد، بکارگیری پوشش گرم زمستانی در منزل،  نصب پرده بر روی پنچره‌ها و در ورودی، خاموش کردن وسایل گرمایشی اتاق‌های بدون استفاده، نصب درزگیر در پنجره‌ها و درها، عایق‌بندی لوله‌های‌ آب گرم رادیاتور مرکزی اشاره کرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/05 - ١٢:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 98

خروج
تصاویر منتخب