صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

آمادگی شرکت گاز استان لرستان برای خدمات رسانی پایدار در فصل سرد سال

با توجه به شروع فصل سرما، مهندس گودرزی مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با حضور در برنامه چشم انداز که بصورت همزمان از شبکه افلاک و رادیو لرستان پخش می گردد به تشریح اقدامات شرکت در خصوص خدمات رسانی پایدار به مشترکین استان پرداخت .

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان ، مهندس گودرزی بر آمادگی این شرکت  برای  ورود به فصل سرد سال تاکید کرد و افزود: برگزاری مانورهای مختلف،  شناسایی، بازسازی و مقاوم سازی نقاط آسیب پذیر شبکه گاز که عمدتا ناشی از سیل سال گذشته  بودند و راه اندازی  پایگاه کشیک 24 ساعته با بکار گیری سامانه مانیتورینگ از جمله اقدامات شرکت در این خصوص می باشد .

 مهندس گودرزی با اشاره به  عملکرد شرکت  و گازرسانی به 100 روستای استان لرستان در سالجاری بیان نمود: اطلاع رسانی نکات ایمنی به مصرف کنندگان گاز طبیعی، بویژه مشترکین جدید شرکت یکی از نکات کلیدی مورد نظر بوده که با راه اندازی کمپین " نه به مرگ خاموش " در سطح استان اطلاعات مناسبی در اختیار مشترکین گاز طبیعی قرار می گیرد .

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در ادامه به اشاره به برخی نکات ایمنی استفاده از وسایل گاز سوز اظهار داشت: استفاده از بخاری های استاندار، عدم استفاده از لوله آکاردئونی جهت وسایل گازسوز، اطمینان از باز بودن مسیر خروجی دودکش، استفاده از دودکش  Hشکل و عدم استفاده از آبگرمکن های دیواری در محیط های بسته از  جمله نکات ایمنی هستند که با رعایت آنها می توان از بروز حوادث جلوگیری کرد.

وی در پایان تصریح کرد : با توجه به افزایش مصرف گاز در فصل سرد سال ، از مشترکین گرامی خواهشمندیم  ضمن مصرف بهینه  و رعایت نکات ایمنی امکان بهره‌مندی عموم مردم از این نعمت الهی  را با مصرف منطقی و اصولی فراهم نمایند.

جهت مشاهده برنامه به لینک زیر مراجعه نمائید

https://www.aparat.com/v/Shsaj

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/06 - ٠٩:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 170

خروج
تصاویر منتخب