صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

برگزاری مراسم زیارت عاشورا و گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شرکت گاز استان لرستان

همزمان با هفته دفاع مقدس چهارشنبه 2 مهرماه 1399

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان این مراسم با حضور  جناب سرهنگ زینی وند فرمانده سپاه شهرستان دورود و راوی هشت سال دفاع مقدس، جناب سرهنگ صارمیان فرمانده بسیج ادارات استان، فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات استان، مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان لرستان در  محل ساختمان ستاد این شرکت با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید .
 در ابتدا پس از قرائت زیارت عاشورا و عزاداریی سالروز شهادت حضرت رقیه (س) توسط مداحان اهل بیت، مهندس کرم گودرزی با گرامیداشت یاد و خاطر حماسه ها و دلاوریهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس، افزود :  جنگ تحمیلی به برکت خونهای پاک شهدا  انسجام ملی و یکپارچگی کشور را تضمین کرد، از ثمرات دیگر دفاع مقدس می توان به ایجاد تفکر بسیجی، فرهنگ ایثار وشهادت، خود اتکایی و اقتدار ملی اشاره نمود.
 مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در ادامه گفت: در این برهه زمانی که ما در جبهه اقتصادی در حال جنگ هستیم، وظیفه تک تک ماست با سر لوحه قراردادن راه شهدا و تلاش در راه توسعه و پیشرفت کشور اسلامی مان کوشا باشیم.
 سپس جناب سرهنگ زینی وند راوی حماسه های دفاع مقدس با گرامیداشت یاد و خاطر رزمندگان اسلام، گفت: جنگ ما ادامه نهضت عاشورا بود و امروز با بصیرت و درس گرفتن از عبرتهای عاشورا باید در جبهه حق  با شناسایی استکبار زمان به دفاع از مظلومین بپردازیم.
 وی در ادامه با تشکر و قدرانی از خدمات مدیریت و پرسنل شرکت گاز استان لرستان در توسعه گازرسانی و رفاه در سطح شهرها و روستاهای استان که بر گرفته از تفکر بسیجی است،  به ذکر خاطراتی از دلاورمردی های رزمندگان استان لرستان در زمان هشت سال دفاع مقدس پرداخت.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/07/02 - ١٣:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 128

خروج
تصاویر منتخب