صفحه اصلی > معرفی شرکت > منشور اخلاقی 

ما کارکنان صنعت نفت به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارائه خدمات، تکریم انسان ها، همکاری و تلاش برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست بر اصول اعتقادی زیر هم پیمان و استوار خواهیم بود تا در جهت سرافرازی صنعت و اعتلای کشور گام نهیم :

خدا محوری : ما معتقدیم عبودیت، تهذیب نفس و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی الله می دانیم. در این راستا حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم می شماریم.

صرفه جوئی : ما در راستای ترویج فرهنگ استفاده بهینه از منابع، از طریق پرهیز از اسراف و اختیار الگوی بهینه مصرف در زنجیره ارزش از تولید تا مصرف نه تنها همواره در برابر همه نعمت ها و خوبی ها شکر گزار خداوند بوده و در حفظ آنها کوشا هستیم بلکه سهم خود را در ارتقای بهره وری منابع کشور و حفظ آن برای نسل های آینده ادا می نماییم تا از راه زندگی همراه با سلامت، صلح و شادمانی ادامه یابد.

خدمت به مردم و پاسخگوئی : ما خدمت به جامعه و پاسخگوئی به آنان را تکلیف الهی و وظیفه قانونی و انسانی خود می دانیم تا از این راه گامی هر چند کوچک در مسیر آسایش و شادکامی آنان برداریم. خدمات ما مزین به اصل مشتری مداری، دقت و سرعت، صداقت، نظم، رأفت اسلامی و آینده نگری می باشد.

کار گروهی برای سعادت همگانی : ما از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای جامعه خویش و همه هم میهنان آگاهیم و بدون وقفه و با هشیاری برای ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل های آینده کوشش می نماییم. ما حفظ وحدت و تمسک به خرد جمعی و مشارکت همگانی در فضای سرشار از اعتماد را منشاء پیروزمندی و توفیق سازمان می دانیم.

امانت داری : ما معتقدیم تبعیض سایه شومی است که یأس و نا امیدی را حاکم می گرداند و امانت و انصاف در همه برخوردها موجب مباهات بوده و شایسته سالاری بر مبنای عدالت همیشه سرلوحه کار ماست.

دانش مداری : همواره جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارت خویش می کوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت و نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم.

کوشش خستگی ناپذیر : برای بهتر کردن عملکرد شخصی و سازمانی به منظور تحقق بخشیدن به رسالت سازمان، جامعه و دستیابی به توسعه ملی، تلاش پیوسته داریم و به هیچ چیز کمتر از بهترین بودن در انجام هر کار رضایت نخواهیم داد.

تعهد کاری : همواره می کوشیم احساس مسئولیت و تعهد کاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی های صنعت نفت، همکاران و ارباب رجوع حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نماییم.

احترام و فروتنی : تلاش می کنیم در برابر دیگران علی الخصوص همکاران و ارباب رجوع، صمیمی و فروتن بوده، حقوق و نیازهای آنان را محترم شماریم.

قانون مداری : ما پیروی از قانون و سازگار ساختن اندیشه و عمل با اوضاع در حال تحول و دگرگونی جهان، همچنین بهبود مستمر و ارتقای بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه ذهن خود قرار داده تا از این راه در همه کوشش ها پیشرفت و کامیابی تدریجی ولی پیوسته پدید آید.

آرزومندیم تلاش ما به ثمر رسد تا ایران اسلامی همچون همیشه، سرافراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد.

 

روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان

 

 

تصاویر منتخب