صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

۶۵روستا و ۱۰۰ واحد تولیدی صنعتی استان لرستان در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ گازدار می شوند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان مهندس گودرزی در بازدید از پروژه گازرسانی به محورهای تشکن و شاهیوند شهرستان چگنی گفت : علیرغم محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا با تلاش شبانه روزی همکاران، مشاورین و پیمانکاران اجرایی در شش ماهه اول سال ۶۵ روستا و ۱۰۰ واحد تولیدی صنعتی در سطح استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار میشوند.

گودرزی افزود از این تعداد روستا ، ۸ روستا در شهرستان چگنی ، ۳ روستا در پلدختر ، ۱ روستا در شهرستان الشتر، ۱۶ روستا در الیگودرز ، ۷ روستا در دورود ۵ روستا در بروجرد ، ۷ روستا در خرم آباد و ۱۸ روستا در شهرستان دلفان از نعمت گاز برخوردار میشوند.

 گودرزی اظهار کرد گازرسانی به صنایع جز اولویت های شرکت گاز استان بوده و علاوه بر گازرسانی به شهرک صنعتی الشتر ، کوهدشت و چمن سلطان الیگودرز با گازدار شدن ۱۰۰ واحد صنعتی ، کشاورزی و تولیدی در استان ضریب گازرسانی به صنایع مصوبه شورای اقتصاد به ۸۶ درصد افزایش می‌یابد .

گودرزی یاد آور شد : حفاظت از محیط زیست یکی از ارزش های بنیادین حاکم بر فعالیت های شرکت گاز استان لرستان بوده و با توسعه گازرسانی به صنایع موجب کاهش مصرف سوخت های به مراتب آلاینده مانند گازوییل و مازوت شده است که می تواند تاثیر بسزایی بر بهبود کیفیت هوا و کمک به محیط زیست داشته باشد .

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/27 - ٠٨:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 144

خروج
تصاویر منتخب