صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران:

علم، تخصص، درایت و روشن بینی؛ سه عامل مهم در موفقیت نیرو های حراست

حراست پشتوانه محکمی برای حفظ سلامت نیروی انسانی و جامعه اداری است و هر سازمانی جهت نیل به اهداف خود به سلامت درونی و بیرونی نیاز دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید مهران پیرایش رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران، در مراسم تودیع و معارفه روسای حراست شرکت گاز استان هرمزگان و پالایشگاه سرخون و قشم ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: از آنجا که سلامت هر سازمان همواره در معرض آلودگی ها و تهدیدهای درونی و نفوذی است، برای حفظ سلامت و پیشگیری از آلودگی ها نیازمند سیستمی هستیم که با دقت زیاد ابتدا از نفوذ آفت ها به داخل سیستم جلوگیری کند و نیز با تشخیص و شناخت آفت های درونی، زمینه های سلامت سازمان را فراهم سازد.

وی تاکید کرد: مسئولان حراست زمانی در انجام وظایف خطیر خود موفق می شوند که از علم، تخصص، درایت و روشن بینی بالایی برخوردار بوده و در سازمان، پناهی برای کارکنان باشند.

حراست به عنوان چشم و مشاور مدیریت در سازمان

در ادامه، فواد حمزوی مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن ابراز خرسندی از میزبانی مراسم تودیع و معارفه روسای حراست، اظهار داشت: حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و مشاوری امین برای مدیر، نقش و جایگاه بالایی در سازمان ایفا می کند.

حمزوی حفظ کرامت و حرمت کارکنان و ارج نهادن به نظرات آنها و صیانت از سرمایه های نیروی انسانی را از اهم وظایف مسئولان حراست دانست.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/24 - ١١:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3173