صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

ثبت دو میلیون ساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان لرستان

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از انجام بیش از دو میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در شرکت گاز استان لرستان طی سال 99 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت گاز استان لرستان، کرم گودرزی، با اعلام اين خبر گفت: ثبت اين مقدار نفرساعت كار بدون حادثه، نشان از اهتمام و توجه جدي به الزامات ايمني و ارائه آموزش هاي هدفمند به منظور مقابله با سوانح و كاهش آمار مخاطرات شايع در اين شرکت است.

گودرزی به برگزاري دوره هاي آموزش ايمني اشاره كرد و افزود: با توجه به شيوع بيماري كوويد- 19 و لزوم رعايت پروتكل هاي بهداشتي، رويكرد و روشهاي آموزشي در این شرکت تغيير يافته و 1808 نفر ساعت دوره آموزش ايمني با مشارکت کارشناسان ایمنی و اساتید در حوزه های تخصصی ایمنی بصورت غير حضوري براي كاركنان برگزار شده است.

گودرزی با تأکید بر اهمیت ایمنی در حوزه مشترکین نیز گفت: پخش تیزر و پیام‌های ایمنی از صدا و سیمای مرکز لرستان، نصب بیلبوردهای ایمنی در سطح شهر، چاپ پیام های ایمنی در روزنامه های استانی ، تولید انیمیشن و  درج پیام ها و نکات مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی در فضای مجازی از سایر اقدامات مجموعه شرکت گاز استان لرستان است.

گودرزی در پایان گفت : رعایت مسایل ایمنی و زیست‌محیطی از مهم‌ترین اولویت‌های این شرکت است که با توجه به اهمیت موضوع تعهد مدیریت در پیشبرد اهداف HSE، شاهد توجه ویژه مسئولین و همکاران شرکت در اجرای مطلوب دستورالعمل‌ها و خط مشی‌های HSE هستیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/09 - ٠٨:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 252

خروج
تصاویر منتخب