صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

گازرسانی به ۱۲۸ واحد صنعتی استان لرستان در سال جاری

طی سال جاری و در راستای تحقق نامگذاری سال« رونق تولید»، گازرسانی به ۲۰۹ واحد تولیدی و صنعتی در دستور کار شرکت قرار گرفته که از این تعداد تا کنون ۱۲۸ واحد به شبکه گاز وصل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان، مهندس خدایی در جلسه بررسی وضعیت گازرسانی به واحدهای صنعتی گفت: در سال جاری و در راستای تحقق نامگذاری سال« رونق تولید»، گازرسانی به ۲۰۹ واحد تولیدی و صنعتی در دستور کار شرکت قرار گرفته که از این تعداد تا کنون ۱۲۸ واحد به شبکه گاز وصل شده است.
سرپرست شرکت گاز استان لرستان گفت: در حال حاضر 1200 واحد صنعتی در استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند که با گازرسانی به این واحدهای صنعتی، انرژی پاک  گاز جایگزین مصرف  سوخت مایع گردیده است.
ایشان رونق صنعت را نشانه توسعه هر استان دانست و افزود: با توسعه گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی و  در اولویت قرار دادن آن در برنامه های شرکت علاوه بر حمایت از واحدهای صنعتی به منظور کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری می توان بر رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و حفظ محیط زیست تاثیرگذار بود.
وی در مورد پروژه های در دست اجرا جهت گازرسانی به صنایع اظهار داشت : گازرسانی به نیروگاه سیکل ترکیبی خرم آباد، 3 شهرک صنعتی (پلدختر، کوهدشت و الشتر)،  فاز دوم توسعه شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد، 22 کوره آجر پزی  شهرستان ازنا، 3 نیروگاه مقیاس کوچک CHP و 2 جایگاه CNG از پروژه های مهم در دست اجرای این شرکت در بخش گازرسانی به صنایع می باشند که امیدواریم تا پایان سال جاری از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/29 - ١٦:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2022

خروج
تصاویر منتخب

access deny