صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

دیدار سرپرست شرکت گاز استان لرستان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد

دیدار سرپرست شرکت گاز استان لرستان با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد

مهندس خدایی و جمعی از کارکنان شرکت گاز لرستان به منظور استفاده از رهنمودهای حضرت آیت الله میرعمادی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد در روز چهارشنبه مورخ ۱۰ مهرماه با ایشان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز لرستان در این دیدار مهندس خدایی گزارشی از وضعیت گازرسانی در استان ارائه نمود. ایشان اظهار نمود: تمام شهرهای استان جز شهر شول آباد که عملیات گازرسانی آن در دست اجرا میباشد، و همچنین ۸۷ درصد از روستاهای واجد شرایط استان از نعمت گاز بهره مند هستند . سرپرست شرکت گاز استان افزود : هم اکنون گازرسانی به ۳۰۰ روستای استان در دست اجرا می باشد که با برنامه ریزی های انجام شده، عملیات گازرسانی به این تعداد روستا با شتابی بیشتری انجام خواهد گرفت. در ادامه مهندس خدایی از نماینده محترم ولی فقیه که با حمایتهای معنوی خویش زمینه دلگرمی خادمان مردم را فراهم مینمایند تقدیر و برای ایشان آرزوی سلامتی نمود.
سپس آیت الله میرعمادی ضمن خیر مقدم  تبریک انتصاب مهندس خدایی گفت: گاز یک نعمت الهی است که خداوند متعال به ایران اعطا نموده و گازرسانی گسترده به شهرها و روستاهای کشور از دستاوردهای بی نظیر نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
نماینده محترم ولی فقیه با تاکید بر ضرورت گازرسانی به مناطق محروم گفت: در کشور ما نعمت های خدادادی فرآوانی و جود دارد و همه مسئولان و خادمان نظام باید با مدیریت صحیح و تلاش و همت مضاعف از این نعمات برای ارتقائ کیفیت زندگی مردم استفاده نمایند.  ایشان در پایان این دیدار ضمن قدرانی از خدمات شرکت گاز استان لرستان آرزوی سلامتی وموفقیت برای مدیریت وکارکنان خدوم شرکت گازنمودند.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/07/11 - ٢٣:٢٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2098

خروج
تصاویر منتخب

access deny