صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

بازديد سرپرست شركت گاز استان لرستان از پروژه های بازسازی و مقاوم سازی سیل شهرستان پلدختر و چگنی

مهندس گودرزی به همراه جمعي از مسولین شرکت گاز استان لرستان از روند اجرای پروژه های بازسازی و مقاوم سازی شهرهاي پلدختر، معمولان و سراب دوره بازديد نمودند.

به گزارش روابط عمومي شركت گاز  استان لرستان مهندس گودرزی پس از  بازدید میدانی از پروژه های این شرکت در نقاط چم دیوان ، ورودی شهر معمولان و ایستگاه تقلیل فشار CGS واشیان پلدختر ضمن بررسي وضعيت شبكه ، خطوط توزیع گاز و تاسيسات گازرسانی ، از كاركنان و پيمانكاراني كه در زمان سيلهای  فرودین و اسفندماه سال  98  به صورت جهادي در راه خدمت به مردم حضوري شبانه روزی و موثر  داشته اند و با اقدامات انجام شده موجبات پايداري گاز را فراهم نمودند تشكر و قدرداني نمود .

سرپرست شركت گاز استان لرستان گفت : رعایت دقیق نکات فنی و ایمنی  حین اجرای پروژه های گازرسانی جهت ارائه گاز ايمن و پايدار به مردم شريف استان از وظايف مهم و اصلي  شركت گاز استان لرستان  می باشد، كه بايستي همواره نسبت به اجراي آن اهتمام ويژه اي داشته باشيم .

وی  تصريح كرد لازم است با برنامه ریزی مدون، هرچه سريع تر و با ضريب ايمني بالا نسبت به مرتفع نمودن مشكلات  پروژه های بازسازي و مقاوم سازي بخشهاي آسيب ديده در شهرستانهاي سيل زده اقدام و این پروژه های در اسرع  وقت اتمام گردند .

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/01/01 - ١٠:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2937

خروج
تصاویر منتخب

access deny