صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان؛ کرم گودرزی مدیر عامل این شرکت با حضور در جلسه شورای اطلاع رسانی استان بر رعایت صرفه جویی مصرف گاز تاکید کرد.

در این جلسه که به ریاست معاون محترم  سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان برگزار گردید، گودرزی با اشاره به بخشنامه معاون اول رئیس جمهور به منظور مصرف بهینه گاز طبیعی در ادارات و سازمانها دولتی به تشریح بخشنامه فوق پرداخت و با ارائه گزارشی از بازرسی های انجام شده اعلام نمود: تا کنون ۸۲۸۵ بازرسی از ادارات سطح استان انجام شده و ۱۴۲۰ اخطار قطع گاز صادر و ۱۳۴۵ مورد قطع گاز انجام  گرفته است.

گودرزی برهمکاری  کلیه سازمانها  و ادارات در رعایت مفاد بخشنامه معاون اول رئیس جمهورتاکید کرد.

 مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان سپس به تشریح اقدامات شرکت ملی گاز ایران در خصوص  ارائه تخفیف گازبها به مصرف کنندگان گاز طبیعی که الگوی مصرف را رعایت کنند پرداخت و گفت: مشتركانی كه در ماههاي فصل سرد سال كمتر از 200 متر مكعب گاز مصرف نمايند، گازبهاي آنها از ابتداي آذر ماه سالجاري تا 15 فرودين 1400 به صورت رايگان خواهد بود و همه مصرف‌کنندگان اگر مصرف گاز را به نسبت سال های ۹۶ و ۹۷، حدود ۱۰ درصد کاهش دهند، کل گازبها با ۱۵ درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.

وی در ادامه به تشریح طرح ملی بهینه سازی مصرف سوخت موتورخانه های واحد‌های مسکونی و تجاری پرداخت و تصریح کرد: هم استانی های واجد شرایط که تا کنون  از مزایای این طرح استفاده نکرده اند می توانند با مراجعه پایگاه اطلاع رسانی این شرکت، اقدام به ثبت نام نمایند.

در پایان دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ضمن تشکر از عملکرد شرکت گاز استان لرستان، بر رعایت صرفه جویی مصرف انرژی توسط  تمامی مصرف کنندگان استان و علی الخصوص دستگاه های اجرایی تاکید کرد.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ٢٢:٠٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 403

خروج
تصاویر منتخب

access deny