يكشنبه 30 دي 1397   07:42:55
اطلاع رسانی خدمات
گازرسانی به 132 روستای استان لرستان در سال 96 انجام شد گازرسانی به 132 روستای استان لرستان در سال 96 انجام شد مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه هم اکنون 1124 روستای استان از نعمت گاز بهره مند شده اند گفت : از این تعداد طرح گازرسانی به 132 روستا در سال 96 به بهره برداری رسیده است . غلامرضا لطفعلیان گفت : در سالهای اخیر ، گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان بوده بطوریکه هم اکنون طرح گازرسانی به بیش از 300 روستای استان در حال اجرا می باشد . وی افزود : امید می رود در سال 97 گازرسانی به شهر درب گنبد به بهره برداری رسیده و طرح گازرسانی به شهر شول آباد نیز آغاز شود ... مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه هم اکنون 1124 روستای استان از نعمت گاز بهره مند شده اند گفت : از این تعداد طرح گازرسانی به 132 روستا در سال 96 به بهره برداری رسیده است .
غلامرضا لطفعلیان گفت : در سالهای اخیر ، گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان بوده بطوریکه هم اکنون طرح گازرسانی به بیش از 300 روستای استان در حال اجرا می باشد .
وی افزود : امید می رود در سال 97 گازرسانی به شهر درب گنبد به بهره برداری رسیده و طرح گازرسانی به شهر شول آباد نیز آغاز شود .
لطفعلیان در مورد گازرسانی به شهرهای درب گنبد و شول آباد که تنها شهرهای بدون گاز استان هستند افزود ؛ این شهرها در نقاط سخت گذر واقع شده اند و گازرسانی به آنها مستلزم هزینه بالایی می باشد که خوشبختانه در سالهای اخیر با کسب مجوز ، گازرسانی به این شهرها نیز میسر شد .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان گفت : هم اکنون 23 شهر استان از نعمت گاز برخوردارند که 99 درصد جمعیت شهری را شامل می شود .
وی خاطرنشان کرد ؛ جمعیت روستایی بهره مند از گاز استان نیز در حال حاضر 72 درصد می باشد که با وجود طرحهای در حال اجرا این رقم نیز تا پایان سال جاری افزایش چشمگیری خواهد داشت .
لطفعلیان افزود : علیرغم محدودیت منابع و سایر مشکلات موجود شرکت گاز در سالهای اخیر عملکرد کم نظیری از خود بجای گذاشته و توانسته در 2 سال اخیر 355 روستای استان را از نعمت گاز بهره مند نماید .
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما