چهارشنبه 1 اسفند 1397   00:53:20
اطلاع رسانی خدمات
در نهمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 8 روستا در شهرستان دورود به بهره برداری رسید در نهمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 8 روستا در شهرستان دورود به بهره برداری رسید طرح گازرسانی به 8 روستا در شهرستان دورود با حضور استاندار لرستان و معاونین ، مدیرعامل شرکت گاز لرستان ، امام جمعه شهرستان دورود و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید . استاندار لرستان دکتر خادمی ضمن تقدیر از عملکرد شرکت گاز استان لرستان در توسعه گازرسانی اظهار امیدواری کرد با توجه به اینکه اکثر روستاهای بخش سیلاخور بهره مند از گاز هستند در سالهای آتی سایر روستاهای این بخش نیز از گاز بهره مند شوند ... طرح گازرسانی به 8 روستا در شهرستان دورود با حضور استاندار لرستان و معاونین ، مدیرعامل شرکت گاز لرستان ، امام جمعه شهرستان دورود و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با نهمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .

استاندار لرستان دکتر خادمی ضمن تقدیر از عملکرد شرکت گاز استان لرستان در توسعه گازرسانی اظهار امیدواری کرد با توجه به اینکه اکثر روستاهای بخش سیلاخور بهره مند از گاز هستند در سالهای آتی سایر روستاهای این بخش نیز از گاز بهره مند شوند .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در خصوص گازرسانی به این 8 روستا گفت گفت : برای گازرسانی به این روستاهای بیش از 44 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته و 35 میلیارد ریال نیز هزینه شده است .

غلامرضا لطفعلیان در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها بیش از 900 خانوار روستایی در شهرستان دورود از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .

وی در خصوص وضعیت گازرسانی در شهرستان دورود گفت : هم اکنون 100 درصد جمعیت شهری ساکن در شهرهای دورود و چالانچولان و 85 درصد جمعیت روستائی این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند .

لطفعلیان اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک و با به ثمر نشستن طرحهای گازرسانی پیش رو شهرستان دورود نیز به شهرستان سبز تبدیل شود  .

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما