چهارشنبه 1 اسفند 1397   00:49:11
اطلاع رسانی خدمات
در هفتمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 9 روستا و 6 واحد صنعتی در شهرستانهای پلدختر و ازنا به بهره برداری رسید در هفتمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 9 روستا و 6 واحد صنعتی در شهرستانهای پلدختر و ازنا به بهره برداری رسید طرح گازرسانی به 5 روستا در شهرستانهای پلدختر و ازنا با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز لرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در این روز طرح گازرسانی به 4 روستای شهرستان پلدختر و 5 روستای شهرستان ازنا به بهره برداری رسید ... طرح گازرسانی به 5 روستا در شهرستانهای پلدختر و ازنا با حضور نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز لرستان و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در این روز طرح گازرسانی به 4 روستای شهرستان پلدختر و 5 روستای شهرستان ازنا به بهره برداری رسید .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان. در این خصوص گفت : برای گازرسانی به روستاهای پلدختر حدود 16 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته و 11 میلیارد ریال نیز هزینه شده است .

غلامرضا لطفعلیان در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها حدود 230 خانوار روستایی در شهرستان پلدختر از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .

وی در خصوص طرحهای افتتاح شده در شهرستان ازنا گفت : گازرسانی به 5 روستا و 6 طرح صنعتی - کشاورزی امروز به بهره برداری رسید .

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان افزود : برای به ثمر رسیدن این طرحها حدود 34 کیلومتر شبکه گذاری انجام شده و 250 انشعاب نیز نصب شده است .

لطفعلیان خاطرنشان کرد 380 خانوار این روستاها از گاز بهره مند شدند و حدود 11 میلیارد ریال نیز هزینه شد .  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما