يكشنبه 30 دي 1397   07:07:22
اطلاع رسانی خدمات
با رشدی 77 درصدی ،144 نفر در مسابقات قرآنی شرکت گاز استان لرستان شرکت کردند با رشدی 77 درصدی ،144 نفر در مسابقات قرآنی شرکت گاز استان لرستان شرکت کردند مرحله استانی مسابقات قرآنی شرکت ملی گاز ایران ویژه کارکنان و همسران کارکنان در شرکت گاز استان لرستان برگزار گردید . به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان این مسابقات با حضور 144 نفر از کارکنان و همسران کارکنان این شرکت در یک روز برگزار گردید . ... مرحله استانی مسابقات قرآنی شرکت ملی گاز ایران ویژه کارکنان و همسران کارکنان در شرکت گاز استان لرستان برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان این مسابقات با حضور 144 نفر از کارکنان و همسران کارکنان این شرکت در یک روز برگزار گردید .
این مسابقات در بخش شفاهی شامل رشته های قرائت ترتیل و تحقیق ، حفظ ، صحیح خوانی و اذان و در بخش کتبی شامل مفاهیم قرآن ، مفاهیم نهج البلاغه ،صحیفه سجادیه و ترجمه قرآن برگزار شد .
بنابراین گزارش امسال 144 نفر در این مسابقات شرکت کردند و با توجه به اینکه سال گذشته 81 نفر در مسابقات شرکت نمودند رشد 77 درصدی در تعداد شرکت کنندگان اتفاق افتاده است .
لازم به ذکر است که اسفند ماه سال 96 مسابقات قرآن ویژه فرزندان کارکنان برگزار شد و طی ماههای آتی نفرات برتر در مسابقات فرزندان و همچنین کارکنان و همسران کارکنان به مسابقات سراسری شرکت ملی گاز ایران اعزام خواهند شد .
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما