چهارشنبه 1 اسفند 1397   00:44:38
اطلاع رسانی خدمات
در هشتمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 13 روستای شهرستان کوهدشت و ساختمان اداری شهرستان دوره چگنی به بهره برداری رسید در هشتمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 13 روستای شهرستان کوهدشت و ساختمان اداری شهرستان دوره چگنی به بهره برداری رسید طرح گازرسانی به 13 روستا در شهرستان کوهدشت و ساختمان اداری اداره گاز شهرستان دوره چگنی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان ، مدیرعامل شرکت گاز لرستان ، ائمه جمعه و فرمانداران این شهرستانها و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید . مدیر عامل شرکت گاز لرستان در این خصوص گفت : برای گازرسانی به روستاهای بخش طرحان شهرستان کوهدشت حدود 40 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته و 60 میلیارد ریال نیز هزینه شده است . غلامرضا لطفعلیان در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها حدود 1200خانوار روستایی در شهرستان کوهدشت از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد . ... طرح گازرسانی به 13 روستا در شهرستان کوهدشت و ساختمان اداری اداره گاز شهرستان دوره چگنی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان ، مدیرعامل شرکت گاز لرستان ، ائمه جمعه و فرمانداران این شهرستانها و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .

مدیر عامل شرکت گاز لرستان در این خصوص گفت : برای گازرسانی به روستاهای بخش طرحان شهرستان کوهدشت حدود 40 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته و 60 میلیارد ریال نیز هزینه شده است .

غلامرضا لطفعلیان در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها حدود 1200خانوار روستایی در شهرستان کوهدشت از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .

وی خاطرنشان کرد با گازرسانی به این روستاها بخش طراحان اولین بخش در شهرستان کوهدشت است که تمامی روستاهای بالای 10 خانوار در آن از گاز بهره مند هستند .

لطفعلیان در خصوص افتتاح ساختمان اداری شهرستان دوره چگنی گفت : ما علاوه بر توسعه به فکر بهبود و افزایش خدمات به مشترکین هستیم و ساخت این ساختمان می تواند زیرساخت اولیه برای کمک به بهبود خدمات را فراهم نماید .

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان افزود : این ساختمان با زیربنای 720 متر مربع و در 3 طبقه با اسکلت فلزی احداث شده است .

وی خاطرنشان کرد که ساخت این ساختمان سال 95 آغاز و امسال با صرف هزینه ای بالا بر16 میلیارد ریال به بهره برداری رسید  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
بيشتر
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما