شنبه 25 آذر 1396   07:05:58
14:541396/7/16 يكشنبه
در 6 ماه نخست امسال بیش از 320 کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان اجرا شد
در 6 ماه نخست امسال بیش از 320 کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان اجرا شد

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از اجرای بیش از 320 کیلومتر شبکه گاز در 6 ماه امسال در این استان خبر داد و افزود هم اکنون بیش از 6900 کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده است .
حشمت اله شمس خرم آبادی اظهار داشت : همچنین در 6 ماه امسال ظرفیت پذیرش بیش از 9هزار مشترک ایجاد شده و 7900 مشترک نیز به جمع مشترکین گاز استان افزوده شده اند .
شمس خرم آبادی با اشاره به اینکه هم اکنون بیش از 477 هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می کنند افزود : در 6ماه امسال حدود 5 هزار انشعاب نیز نصب گردیده و انشعابات نصب شده در کل استان به بیش از 236 هزار مورد افزایش یافته است .
شمس خاطرنشان کرد در این مدت شرکت گاز استان توانسته 7 هزار خانوار جدید را تحت پوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار تحت پوشش به 472 هزار خانوار افزایش یابد .
شمس خرم آبادی تصریح کرد که همه شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به طور کامل از نعمت گاز برخوردار شده اند و گازرسانی به دو شهر درب گنبد نیز در مرحله اجرایی بوده و در آینده کل جمعیت شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می شوند.
وی در خصوص گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: هم اکنون بیشتر توان شرکت گاز استان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می رود در آینده نزدیک جمعیت روستایی تحت پوشش گاز افزایش چشمگیری پیدا کند .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما