دوشنبه 1 مرداد 1397   18:23:14
21:041396/6/7 سه‌شنبه
بهره برداری از طرح گازرسانی به 5 روستای شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان
بهره برداری از طرح گازرسانی به 5 روستای شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان

طرح گازرسانی به 5 روستا در شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان، مدیرعامل شرکت گاز لرستان و فرماندار شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید .
استاندار لرستان توسعه گازرسانی در سالهای اخیر را از دستاوردهای مهم دولت عنوان نمود و توسعه گاز به نقاط روستایی را جهت خدمت به مردم و حفاظت از محیط زیست ضروری دانست .
مهندس بازوند از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز استان لرستان قدردانی و گازرسانی به نقاط کمتر توسعه یافته در سالهای اخیر را از افتخارات دولت یازدهم عنوان نمود .
وی در ادامه با بیان اینکه قبل از دولت یازدهم تنها 6 روستای این شهرستان از گاز استفاده می کردند افزود طی 4 سال اخیر 66 روستای دیگر این شهرستان که عموما در نقاط صعب العبور قرار دارند از گاز بهره مند شدند و کار گازرسانی به 12 روستای دیگر نیز در دست اجراست .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان هم با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها بیش از 27 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته است گفت : برای گازرسانی به این روستاها حدود 6 میلیارد تومان هزینه شده است .
حشمت اله شمس خرم آبادی در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها بیش از 700 خانوار روستایی در شهرستان پلدختر از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
وی گفت : این روستاها در مرز با استان ایلام و در مکان کوهستانی واقع شده اند که این امر گازرسانی به این نقطه را بسیار سخت می نمود اما با همت و تلاش این امر محقق شد و روستاهای چم مهر بالا و چم مهر پایین ، بابا خوارزم مجیر ، هلوش ، باباخوارزم کریم از گاز بهره مند شدند .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما