يكشنبه 30 دي 1397   06:40:53
10:441397/2/26 چهارشنبه
ممیزی 7 استاندارد مدیریتی شرکت گاز استان لرستان با موفقیت انجام شد
ممیزی 7 استاندارد مدیریتی شرکت گاز استان لرستان با موفقیت انجام شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان فرآیند ممیزی خارجی سالیانه این شرکت در سطوح ادارات شهرستانها ، معاونت های بهره برداری ، مهندسی و اجرا ، مالی و پشتیبانی و واحدهای ستادی شرکت انجام شد.
مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در این رابطه گفت : با توجه به اینکه شرکت گاز استان لرستان در سالهای گذشته 6 گواهینامه استاندارد ایزو 9001 (مدیریت کیفیت ) ، ایزو 10002(رسیدگی به شکایات) ، ایزو 10004(سنجش رضایت مشترکین) ، ایزو 14001 (ایمنی و بهداشت شغلی) ، ایزو 18000 (محیط زیست) و ایزو 50001 (مدیریت انرژی) را دریافت نموده است ، ممیزی سالیانه از سوی شرکت توف اینترسرت انجام گردید .
همچنین ممیزی استاندارد ایزو 29001 نیز انجام شد و شرکت گاز استان لرستان موفق شد این استاندارد را نیز دریافت نموده و به سمت سازمان مبتنی بر فرآیند حرکت نماید .
غلامرضا لطفعلیان گفت : هدف از انجام ممیزی ، اطمینان از دقت و صحت انجام امور و برقراری یک ارزیابی منظم و نظام یافته به استانداردها است تا نسبت به تداوم عملکرد و بهبود اثربخشی آنها اطمینان حاصل شود .
وی در جلسه اختتامیه ممیزی اظهار امیدواری نمود که اجرا و پیاده سازی این سیستمها بتواند بر بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به مشترکین و ذینفعان شرکت گاز استان لرستان تاثیر مثبتی داشته باشد .
لازم به ذکر است که نتایج حاصل از فرآیند ممیزی پس از تحلیل های مدیریتی موجب یادگیری سازمانی شده و از سویی فرآیند برگزاری ممیزی یکی از اقدامات شاخص و تاثیرگذاری است که در صورت اجرای منظم و با برنامه، محاسن زیادی در زمینه بهبود روش ها، حذف اتلاف هاو افزایش رضایتمندی مشترکین به دنبال خواهد داشت.
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما