چهارشنبه 1 اسفند 1397   00:44:44
17:331396/11/21 شنبه
در دهمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 4 روستای شهرستان بروجرد به بهره برداری رسید
در دهمین روز از دهه فجر ، طرح گازرسانی به 4 روستای شهرستان بروجرد به بهره برداری رسید

طرح گازرسانی به 4 روستا در شهرستان بروجرد با حضور معاون هماهنگی استاندار لرستان ، نماینده مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهرستان ، معاونین عمرانی و امور افتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان، مدیرعامل شرکت گاز لرستان ، جمعی از مدیران استانی ، فرماندار شهرستان بروجرد و جمعی از مدیران شهرستانی همزمان با دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید .
استاندار لرستان در سخنانی با بیان اینکه وجود گاز می توان یکی از زیرساختهای مهم جهت توسعه منطقه را فراهم نماید افزود دولت درصدد است با کمک به روستائیان به آنها برای ایجاد شغلهای مرتبط کمک نماید .
دکتر خادمی گفت : از جمله توانمندیها که می توان روی آن کار و سرمایه گذاری نمود محصولات کشاورزی با بهره وری بالا با روشهای مدرن و توسعه صنایع دستی است که با وجود انرژیهای برق و گاز زیرساخت لازم فراهم است و می تواند موجب درآمد زائی و ایجاد اشتغال گردد .
مدیر عامل شرکت گاز لرستان نیز با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها بیش از 23 کیلومتر شبکه گذاری صورت گرفته است گفت : برای گازرسانی به این روستاها بیش از 35 میلیارد ریال هزینه شده است .
غلامرضا لططفعلیان در این خصوص افزود : با اجرای این پروژه ها حدود 800 خانوار روستایی در شهرستان بروجرد از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .
وی خاطرنشان کرد در حال حاضر 106 روستا از نعمت گاز بهره مند هستند و عملیات گازرسانی به 33 روستا در دست اجرا می باشد و امید مس رود تا پایان سال 97 کلیه روستاهای واجد شرایط شهرستان بروجرد از نعمت گاز بهره مند شوند .


تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما