يكشنبه 30 دي 1397   06:35:50
08:461396/12/6 يكشنبه
تقدیر معاون رئیس جمهور از مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان
تقدیر معاون رئیس جمهور از مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان

در همایش تقدیر از سازمان های برتر در عمل پیاده سازی دبیرخانه هوشمند و دولت الکترونیک مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از معاون رئیس جمهور لوح تقدیر دریافت نمود .
حسین ملاجردی دبیرکل نهاد مدیرکل دبیرخانه نهاد ریاست جمهوری در این همایش گفت : سالانه گزارش‌هایی بر اساس ایجاد خدمات الکترونیک از دستگاه های اجرایی اخذ می گردد و این گزارش‌ها و مشاهدات از استان لرستان نیز اخذ و با سایر استان‌ها مقایسه شده است .
وی ایجاد دبیرخانه هوشمند را اقدام بسیار مثبتی دانست و افزود : استان لرستان در این راستا پیشرفت خوبی داشته و نسبت به سایر استانها عملکرد خوبی ارائه داده است .
به گفته ملاجردی در سال جاری 36 میلیون و 200 هزار مکاتبه انجام شده که 69 درصد معادل 25 میلیون مکاتبه بصورت الکترونیکی بوده و بر اساس بررسی های بعمل آمده استان لرستان رتبه سوم در حوزه خدمات الکترونیک در کشور کسب نموده است .
استاندار لرستان نیز در سخنانی گفت : دولت الکترونیک با کاهش ارتباطات و ساماندهی خدمات کارکنان امکان فساد اداری را از بین می‌برد .
دکتر خادمی ایجاد دولت الکترونیک را از حقوق مردم بر دولت دانست و افزود تسریع در ارائه خدمات از دیگر مزایای دولت الکترونیک است .
در این همایش از دستگاه‌های شرکت گاز ، بیمه سلامت و پست استان لرستان به عنوان دستگاه های برتر در حوزه دبیر خانه هوشمند و دولت الکترونیک تقدیر به عمل آمد .عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما