يكشنبه 30 دي 1397   06:26:53
اخبار
16:151397/2/16 يكشنبه
جلسه کمیته راهبری بازرسی فنی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز لرستان برگزار شد
جلسه کمیته راهبری بازرسی فنی شرکت های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز لرستان این جلسه با حضور مهندس زردویان، رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران ، مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان، مدیران ستادی واعضای کمیته راهبری بازرسی فنی شرکت های گاز استانی در روز شنبه 15 اردیبهشت ماه در محل شرکت گاز لرستان آغاز و تا اواخر روز یکشنبه 16 اردیبهشت ماه ادامه یافت.
در این جلسه مهندس زردویان با اشاره به اینکه این جلسات بصورت مستمر و ماهیانه برگزار می شود گفت: هدف از برگزاری این نشست ها ارائه راهکارها و تبادل نظر جهت ارتقای کیفیت و ضریب ایمنی اجرای پروژه ها می باشد که نتیجه اینگونه جلسات می تواند منجر به بهبود کیفیت شود.
ایشان با بیان اینکه پروژه های شرکت ملی گاز ایران جزو پروژه های ایمن صنعت هستند گفت: حلقه پایانی کنترل کیفیت، بازرسی فنی است که با نظارت دقیق می توان از اجرای پروژه های نا ایمن جلوگیری کرد.
رئیس بازرسی فنی شرکت ملی گاز ایران گفت: برخی از همکاران ما در بازرسی فنی شرکت های گاز استانی هم اکنون در جایگاه هایی همچون مدیر عامل و معاونت مشغول به فعالیت هستند که این امر موجب بهبود کیفیت در خدمات شرکت های گاز استانی خواهد شد چرا که این همکاران همواره با دید فنی می کوشند که مشکلات را مرتفع و موجب بهبود روزافزون شوند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: برای حصول نتایج بهتر در این جلسات و در راستای استفاده از خرد جمعی علاوه بر اعضای کمیته از کارشناسان و مدیران بازرسی شرکت های گاز استانی مجاور شرکت گاز میزبان نیز جهت حضور در این نشست ها
دعوت می شود که از نظرات آنان نیز استفاده شود.
در این نشست مدیر عامل شرکت گاز لرستان ضمن خوش آمدگویی به مهمانان گرامی گفت: استمرار این جلسات و استفاده از نتایج آن می تواند شرکت را در بهبود ارائه خدمات و افزایش رضایت مشترکین یاری نماید.
مهندس لطفعلیان افزود: عمده ترین مشکل استان در حوزه گازرسانی شهرهای الشتر و نورآباد است که خط انتقال ورودی این دو شهر 6 اینچ بوده و در فصول سرد گاها با افت فشار مواجه می شویم. وی اظهار امیدواری کرد این مساله با هماهنگی مجموعه شرکت ملی گاز ایران مرتفع گردد.


عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما