چهارشنبه 1 اسفند 1397   00:52:00
اخبار
15:561396/11/24 سه‌شنبه
دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز لرستان با نماینده ولی فقیه در استان
دیدار مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت گاز لرستان با نماینده ولی فقیه در استان

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان ، معاونین ، اعضای هیات مدیره و چند نفر از اعضای هیات رئیسه این شرکت با نماینده ولی فقیه در استان لرستان دیدار کردند .
در این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان گزارشی از عملکرد شرکت گاز را ارائه نمود .
مهندس لطفعلیان با بیان اینکه هم اکنون حدود 99 درصد جمعیت شهری و بیش از 75 درصد جمعیت روستائی استان از نعمت گاز برخوردار هستند افزود : در دهه فجر سال جاری طرح گازرسانی به 63 روستا به بهره برداری رسید و امید است در سالهای آتی این روند ادامه یافته و استان لرستان به استان سبز تبدیل شود .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان خرم آباد ضمن قدردانی از تلاشهای سازنده شرکت گاز استان در سالهای اخیر گفت : مدیران می باید 3 اصل اساسی صداقت ، نظارت و سرعت را مد نظر قرار دهند .
حضرت آیت اله میرعمادی با بیان اینکه صداقت هنگام حضور در موقعیت خاص شغلی یا اجتماعی موجب ایجاد اعتمادشده و سربلندی انسان را در همه شرایط در پی خواهد داشت .
ایشان افزودند : توجه به اینکه شرکت گاز لرستان با بخش زیادی از مردم استان در ارتباط است اصل صداقت در ارتباط با مردم بیشتر اهمیت خود را نمایان می سازد چرا که موجب کمک مردم به توسعه و پیشبرد اهداف شرکت گاز لرستان می گردد .
نماینده ولی فقیه در استان لرستان خاطر نشان کرد که با توجه به اینکه جلوگیری از فساد بسیار مهم است نظارت بر عملکرد زیر مجموعه را اصلی مهم دانست که می تواند در صورت رعایت شدن از وقوع انحراف و فساد جلوگیری نماید .
ایشان سرعت در انجام وظایف و برنامه ها را بسیار مهم دانستند چرا که موجب می شود هزینه انجام کار بالا نرفته و سازمان متضرر نشود .
حضرت آیت اله میرعمادی خاطرنشان کرد که توسعه گازرسانی موجب افزایش رفاه در نقاط کمتر توسعه یافته و کاهش مهاجرت به شهرها و همچنین کمک به ایجاد اشتغال و حفاظت از محیط زیست خواهد شد و اظهار امیدواری نمود که به زودی بتوانیم شاهد تبدیل شدن استان لرستان به استان سبز باشیم و از مدیریت شرکت گاز لرستان خواست نگاه و توجه ویژه ای به تقویت نیروی انسانی داشته باشد .




عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما