دوشنبه 1 مرداد 1397   18:22:04
اخبار
15:561396/7/1 شنبه
برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس
برگزاری نمایشگاه هفته دفاع مقدس

شرکت گاز استان لرستان با برگزاری نمایشگاه یادبود شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم به پیشواز عزای سالار شهیدان رفت .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان این نمایشگاه به میزبانی پایگاه مقاوت شهید تندگویان و با حضور فرمانده‌هان سپاه استان، پایگاه مقاومت ادارات و کارکنان شرکت گاز لرستان افتتاح گردید.
در ابتدای این مراسم بعد از تلاوت قرآن کریم جناب آقای شمس خرم آبادی ضمن خیر مقدم به مدعوین و تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری فرزند شهید محراب گفت: بحمدالله شرکت گاز لرستان در کنار عملیات گازرسانی در سطح استان همواره انجام فعالیت های فرهنگی جز اولویت های شرکت قرار داده است و در طول سال با برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی سعی نموده ایم در جهت اشاعه فرهنگ اسلامی گامی موثر برداریم.
دکتر صادقی معاون سیاسی سپاه استان طی سخنانی در جمع حاضرین گفت: حادثه عاشورا درسی برای تمام بشریت است که هیچگاه در برابر ظلم مستکبرین تسلیم نشوند. وی افزود: دفاع مقدس برکتی برای انقلاب بود و خون شهدا درخت انقلاب را تنومندتر نمود و ما باید قدردان خون شهدا باشیم.
معاون سیاسی سپاه در در ادامه سخنان وقیحانه رئیس جمهور آمریکا را مایه شرم ساری مدعیان دموکراسی و حقوق بشر نامید و افزود قدرت و توان موشکی ما سدی محکم در برابر این گونه یاوه گویی‌ها می‌باشد.
وی برجام را یک قرارداد بین المللی برشمرد و گفت همانگونه که رهبر فرزانه‌ی انقلاب سلاح هسته ای را حرام دانسته ما به دنبال اینگونه تسلیحات نیستیم اما از حقوق هسته ای ملت گذشت نخواهیم کرد.
و سپس در ادامه نمایشگاه دفاع مقدس افتتاح و در مراسمی دیگر نامگذاری ساختمان ناحیه 1 گاز شهرستان خرم آباد به نام شهید مراد خزایی برگزار گردید .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما