سه‌شنبه 28 خرداد 1398   20:04:37
اخبار
15:101397/8/26 شنبه
بازدید رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان لرستان
بازدید رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران از شرکت گاز استان لرستان

رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران ،مهندس کشاورز به همراه رئیس بررسی سازمان و روشها ، آقای نصیری و سرکارخانم قادری کارشناس ارشد گازرسانی از شرکت گاز استان لرستان بازدید نمودند .
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان در این بازدید از طرحهای توسعه ای گاز در استان لرستان ، برخی صنایع عمده و تعدادی از روستاهای گازدار دیدار به عمل آمد .
بنابراین گزارش ، کشاورز رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران و هیات همراه به منظور بررسی ساختتار موجود شرکت گاز لرستان و همچنین آشنایی بیشتر و از نزدیک با نحوه جاریسازی امور از طرحهای توسعه ای در شهرهای بروجرد و نورآباد بازدید نمودند .
در این دیدار 2 روزه جلس ای نیز با مدیر عامل و معاونین شرکت گاز استان لرستان برگزار شد و طی آن به بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت گذشته ، حال و آینده شرکت گاز لرستان این شرکت پرداخته شد .
در این جلسه مباحثی از قبیل چارت سازمانی شرکت گاز لرستان ، نیازهای آتی این شرکت و محدودیتهای مورد بحث قرار گرفت .
لطفعلیان ، مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان در این جلسه گفت : چارت شرکت گاز لرستان با توجه به توسعه فراوان گازرسانی نیاز به بازبینی دارد که امید می رود این امر با پیگیری به نتیجه برسد .
کشاورز ، رئیس مهندسی ساختار شرکت ملی گاز ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه فعالیتهاای شرکت ملی گاز به اقصی نقاط ایران اسلامی رسیده و بخش عمده تامین انرژی کشور توسط شرکتهای گاز استانی توزیع می شود از ضرورت تغییرات در چارت شرکتهای گاز استانی سخن گفت و محدودیتهای موجود را نیز بیان نمود .
در این جلسه حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون وضعیت واحدهای ستادی و عملیاتی گاز لرستان پرداختند .

عكس هاي مرتبط :
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما