يكشنبه 30 دي 1397   06:25:52
اخبار
16:041396/12/7 دوشنبه
گازرسانی به شهر درب گنبد بیشتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
گازرسانی به شهر درب گنبد بیشتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر طرح گازرسانی به شهر درب گنبد در حال اجراست ، افزود این طرح هم اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارد .
غلامرضا لطفعلیان گفت : گازرسانی به این شهر اواسط سال جاری آغاز شده و هم اکنون شبکه توزیع شهری رو به اتمام است و اجرای خطوط انتقال و تغذیه و نصب ایستگاههای تقلیل فشار نیز مراحل بعدی کار می باشد که امید می رود با همین سرعت انجام شده و تا پایان سال آینده گاز به شهر درب گنبد برسد .
لطفعلیان افزود : برای تکمیل طرح گازرسانی به این شهر بیش از 10 کیلومتر شبکه توزیع اجرا و حدود 2 کیلومتر خطوط انتقال و تغذیه نیز اجرا خواهد شد .
وی خاطرنشان کرد که 2 ایستگاه تقلیل فشار گاز نصب خواهد شد و 419 انشعاب نیز در تکمیل طرح گازرسانی این شهرستان در نظر گرفته شده است .
مدیر عامل شرکت گاز استان گفت : هزینه پیش بینی شده برای گازرسانی به شهر درب گنبد بیش از 30 میلیارد ریال است که از منابع داخلی وزارت نفت تامین می شود .
لطفعلیان افزود : با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهر ، گازرسانی به این شهر مشکلات خاص خود را داشت به همین دلیل گازرسانی به این شهر مستلزم اجرای خط سراسری ششم بود .
وی با بیان اینکه پیگیریهای صورت گرفته علی الخصوص توسط دکتر ملکشاهی نماینده محترم شهرستان های کوهدشت و رومشکان موجب شد سال 1394 مجوز برداشت از خط سراسری ششم که خط صادراتی به کشور عراق می باشد صادر شود و هم اکنون با بهره برداری از این خط امکان اتصال شهر درب گنبد به گاز فراهم شده است .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما