يكشنبه 30 دي 1397   06:27:27
اخبار
15:221397/1/27 دوشنبه
تعداد مشترکین شرکت گاز لرستان از مرز ٤٩٠ هزار مشترک فراتر رفت
تعداد مشترکین شرکت گاز لرستان از مرز ٤٩٠ هزار مشترک فراتر رفت

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: هم اکنون ٤٩٣ هزار مشترک گاز در استان لرستان از خدمات این شرکت استفاده می کنند که تعداد ١١٧ هزار مشترک روستایی و ٣٧٦ هزار مشترک در بخش شهری هستند . غلامرضا لطفعلیان با اشاره به اینکه شرکت گاز لرستان حرکت رو به رشد و پرشتابی را در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان دارد گفت: هم اکنون ٩٩ درصد جمعیت شهری و بیش از ٧٢ درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز بهره مند هستند .
وی افزود با گازرسانی به شهرهای درب گند و شول آباد طی امسال و سال آینده ١٠٠ درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد .
مهندس لطفعلیان در ادامه گفت: در سال ٩٦ شرکت گاز لرستان توانست بیش از ٢٣ هزار مشترک را جذب نماید که بیشتر در حوزه روستایی بودند.
وی افزود: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته در نظر است تا پایان سال جاری تعداد روستاهای متصل به شبکه سراسری گاز در استان به بیش از ١٤٠٠ روستا برسد و امید می رود این امر با تحقق شرایط میسر گردد .
مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان تصریح کرد: با اجرای طرحهای گازرسانی روستایی، کمبودهایی که در این بخش نسبت به میانگین کشوری وجود داشت ،برطرف شده و درصد جمعیت روستایی برخودار از گاز استان در سطح میانگین کشوری قرار گرفته است .
تاریخ به روز رسانی:.
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما